Мар'їнський районний центр координації та розвитку освіти

 







Дошкільні навчальні заклади

 

 

п/п

Назва дошкільного закладу

Адреса

Телефон

П.І.Б. керівника

 

1

Мар'їнський я/с № 5

“Струмок”

вул.Артема,6

 

5-10-40

 

Петрова

Уляна Вікторівна

2

Мар'їнський я/с № 56

”Золотий ключик”

в.Заводська,14

 

5-14-43

 

Деменко

Алла Миколаївна

3

Красногорівський я/с №6

“Червона шапочка”

вул.Чкалова,1а,

 

2-21-11

 

Каплун

Любов Яківна

4

Красногорівський я/с №7

“Сонечко”

вул.Садова,1

 

2-21-58

 

Волканова

Лариса Євгенівна

5

.Красногорівський я/с №8

“Колобок”

вул.Ватутіна,10

 

2-34-65

 

Мальцева

Валентина Миколаївна

6

Курахівський д/с № 21

“Фіалка”

вул.Жуковського, 12

 

3-39-15

 

Стародуб

Ольга Євгенівна

7

Максимільянівський я/с

№27 “Катруся”

в.Жовтнева,102

 

91-5-53

 

Удинська

Альона Миколаївна

 

8

.Костянтинівський я/с №28

“Колосок”

в.Радянська,15

 

95-5-33

 

Скрипнік

Галина Іванівна

 

9

.Єлизаветівський я/с №29

“Сонечко”

в.Радянська,29

 

98-1-23

 

Коноплянко

Олександра Олексіївна

 

10

Богоявленський я/с №30

“Калинка”

в.Першотравнева, 10

 

93-3-25

 

Брага

Лариса Іванівна

 

11

Павлівський я/с №32

“Світанок”

вул. Леніна,12

 

97-1-62

 

Лещенко

Ганна Василівна

 

12

Новоукраїнський я/с №33

“Барвінок”

вул. Степна,3

 

93-5-67

 

Засульська

Ірина Іванівна

 

13

Пречистівський я/с №34

“Малютка”

вул.Леніна,20

 

91-3-51

 

Король

Тетяна Іванівна

 

14

Олександрівський я/с

№35 “Одуванчик”

вул.Шкільна,126

 

91-1-22

 

Жураківська

Ірина Анатоліївна

 

15

Новомихайлівський  д/с

№36  “Золушка”

вул.Леніна,

 

95-1-44

 

Манько

Ніна Іванівна

 

16

Степненський я/с № 37

“Дюймовочка”

вул.Шевченко,2

 

96-2-38

 

Осадча 

Тетяна Миколаївна

 

17

Д/с №38 “Журавушка”

с.Солодке

вул.Комсомольська,14

 

 

Маштан

Ірина Миколаївна

 

18

Д/с №40 “Золотий півник”

с.Березове

вул.Кірова

 

96-3-72

 

Лютан 

Нелля Сергіївна

 

19

Луганський я/с №41

“Колосок”

вул.Совхозна,3

 

94-3-40

 

Хомякова

Лариса Олександрівна

 

20

Старомихайлівський я/с

№ 48  “Бджілка”

вул.Калініна,5

 

95-2-45

 

Воротинець

Вікторія Федорівна

 

21

Д/с №50 “Радуга”

с.Дачне

вул.Южна, 17

 

92-3-08

 

Шалабаєва

Оксана Петрівна

 

22

Д/с №51 “Малиш”

с.Острівське

в.Островського, 51

 

37-4-32

 

Лижепекова

Любов Олексіївна

 

23

Д/с №53 “Світлячок”

с.Новоселидівка

вул.Артема

 

 

 

Умеренкова

Катерина Вікторівна

 

24

Красногорівський я/с №10

“Золота рибка”

в.Радянська,13

 

2-35-58

 

Шелепова

Валентина Павлівна

 

25

Я/с №16 “Буратіно”

м.Курахове

в.Лермонтова, 30а

 

3-38-33

 

Герасимова 

Наталя Олександрівна

 

26

Я/с №17 “Сонечко”

м.Курахове

в.Маяковського, 15

 

3-53-27

 

Борисова

Ніна Дмитрівна

 

27

Я/с №18 “Космонавт”

м.Курахове

в.Чапаєва,18а

 

3-26-33

 

Мороз

Наталя Вікторівна

 

28

Я/с №21 “Казка”

м.Курахове

вул.Пушкіна,4

 

3-21-38

 

Прокопенко

Олена Геннадіївна